COVID-19 karantino laikotarpiu mes dirbame, siuntinius suruošiame ir išsiunčiame operatyviai, tačiau informuojame, kad kurjerių darbo režimas nėra įprastas, todėl galimas siuntų pristatymo uždelsimas. Rinkdamiesi pristatymo būdą žinokite, kad atsiskaitymas kurjeriui galimas tik banko kortele. DPD kurjeriai siuntas palieka 2 metrų atstumu nuo Gavėjo, tiesiogiai su juo nekontaktuojant. Vietoje parašo, kurjeris per atstumą apžiūri asmens dokumentą arba savo skeneriu nufotografuoja gavėją/įmonės patalpas šalia siuntos. Kurjeris neužeina į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas. Rekomenduojame nesirinkti pristatymo registruota Lietuvos pašto siunta, bei atkreipti dėmesį, kad kai kurios DPD pick-up atsiėmimo vietos (parduotuvės) gali būti uždarytos ir siuntiniai nukreipiami į artimiausius siuntų terminalus.

Automatika

Automatika

Gausėjant atviro kodo elektronikos entuziastų skaičiui, o taip pat egzistuojančios techninės įrangos įvairovei ir kainai, tokie komponentai veržte veržiasi ir į gamybinę aplinką. Tinkamai suprojektuota Arduino sistema sėkmingai ir patikimai veikia ir elektromagnetiškai triukšmingoje pramoninėje aplinkoje. Nesiūlome brangių (nors jie ir puikūs) a...

Gausėjant atviro kodo elektronikos entuziastų skaičiui, o taip pat egzistuojančios techninės įrangos įvairovei ir kainai, tokie komponentai veržte veržiasi ir į gamybinę aplinką. Tinkamai suprojektuota Arduino sistema sėkmingai ir patikimai veikia ir elektromagnetiškai triukšmingoje pramoninėje aplinkoje. Nesiūlome brangių (nors jie ir puikūs) automatikos komponentų, tačiau čia rasite priemonių, kurios gali ir yra sėkmingai naudojamos pramoninėje aplinkoje. Na, o namų automatikoje šie komponentai tiesiog padeda sutaupyti tūkstančius eurų.

Daugiau

Automatika Yra 243 prekių.

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 243 dalykų
Rodoma 1 - 24 iš 243 dalykų