Vasara - atostogų metas! Užsakymai vykdomi, tačiau konsultacijos (ypač telefonu) ar užsakymų pateikimas el. paštu šią savaitę gali nebūti operatyvūs.

Automatika

Automatika

Gausėjant atviro kodo elektronikos entuziastų skaičiui, o taip pat egzistuojančios techninės įrangos įvairovei ir kainai, tokie komponentai veržte veržiasi ir į gamybinę aplinką. Tinkamai suprojektuota Arduino sistema sėkmingai ir patikimai veikia ir elektromagnetiškai triukšmingoje pramoninėje aplinkoje. Nesiūlome brangių (nors jie ir puikūs) a...

Gausėjant atviro kodo elektronikos entuziastų skaičiui, o taip pat egzistuojančios techninės įrangos įvairovei ir kainai, tokie komponentai veržte veržiasi ir į gamybinę aplinką. Tinkamai suprojektuota Arduino sistema sėkmingai ir patikimai veikia ir elektromagnetiškai triukšmingoje pramoninėje aplinkoje. Nesiūlome brangių (nors jie ir puikūs) automatikos komponentų, tačiau čia rasite priemonių, kurios gali ir yra sėkmingai naudojamos pramoninėje aplinkoje. Na, o namų automatikoje šie komponentai tiesiog padeda sutaupyti tūkstančius eurų.

Daugiau

Automatika Yra 741 prekių.

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 741 dalykų
Rodoma 1 - 24 iš 741 dalykų