COVID-19 karantino laikotarpiu mes dirbame, siuntinius suruošiame ir išsiunčiame operatyviai, tačiau informuojame, kad kurjerių darbo režimas nėra įprastas, todėl galimas siuntų pristatymo uždelsimas. Rinkdamiesi pristatymo būdą žinokite, kad atsiskaitymas kurjeriui galimas tik banko kortele. DPD kurjeriai siuntas palieka 2 metrų atstumu nuo Gavėjo, tiesiogiai su juo nekontaktuojant. Vietoje parašo, kurjeris per atstumą apžiūri asmens dokumentą arba savo skeneriu nufotografuoja gavėją/įmonės patalpas šalia siuntos. Kurjeris neužeina į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas. Rekomenduojame nesirinkti pristatymo registruota Lietuvos pašto siunta, bei atkreipti dėmesį, kad kai kurios DPD pick-up atsiėmimo vietos (parduotuvės) gali būti uždarytos ir siuntiniai nukreipiami į artimiausius siuntų terminalus.

"Pypsiai"

"Pypsiai"

Moduliai skirti skleisti ne audio signalą, o informacinius garsus - pyptelėjimus, sirenas, cypsėjimus. Aktyvūs "buzzeriai" turi integruotą dažnio generavimo grandinę - pakanka juos įjungti ir skleidžiamas garsas (tačiau negalima keisti jo dažnio). Pasyviems reikia formuoti atitinkamo dažnio signalą - daugiau programavimo ar elektroninių grandini...

Moduliai skirti skleisti ne audio signalą, o informacinius garsus - pyptelėjimus, sirenas, cypsėjimus. Aktyvūs "buzzeriai" turi integruotą dažnio generavimo grandinę - pakanka juos įjungti ir skleidžiamas garsas (tačiau negalima keisti jo dažnio). Pasyviems reikia formuoti atitinkamo dažnio signalą - daugiau programavimo ar elektroninių grandinių, tačiau galima išgauti įvairius tonus.

Daugiau

"Pypsiai" Yra 10 prekių.

Rodoma 1 - 10 iš 10 dalykų
Rodoma 1 - 10 iš 10 dalykų