COVID-19 karantino laikotarpiu mes dirbame, siuntinius suruošiame ir išsiunčiame operatyviai, tačiau informuojame, kad kurjerių darbo režimas nėra įprastas, todėl galimas siuntų pristatymo uždelsimas. Rinkdamiesi pristatymo būdą žinokite, kad atsiskaitymas kurjeriui galimas tik banko kortele. DPD kurjeriai siuntas palieka 2 metrų atstumu nuo Gavėjo, tiesiogiai su juo nekontaktuojant. Vietoje parašo, kurjeris per atstumą apžiūri asmens dokumentą arba savo skeneriu nufotografuoja gavėją/įmonės patalpas šalia siuntos. Kurjeris neužeina į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas. Rekomenduojame nesirinkti pristatymo registruota Lietuvos pašto siunta, bei atkreipti dėmesį, kad kai kurios DPD pick-up atsiėmimo vietos (parduotuvės) gali būti uždarytos ir siuntiniai nukreipiami į artimiausius siuntų terminalus.

Touchscreen

Touchscreen

Lietimui jautrūs (angl. touchscreen) LCD moduliai turi integruotą ne tik LCD valdiklį, bet ir lietimui jautrią (resistive arba capacitive) matricą bei jos valdiklį. Tokius modulius galima panaudoti ne tik kaip išvesties, bet ir kaip įvesties įtaisus. Nepamirškite, kad mažo skersmens modulius valdyti pirštu labai didele rezoliucija gali ir nepavy...

Lietimui jautrūs (angl. touchscreen) LCD moduliai turi integruotą ne tik LCD valdiklį, bet ir lietimui jautrią (resistive arba capacitive) matricą bei jos valdiklį. Tokius modulius galima panaudoti ne tik kaip išvesties, bet ir kaip įvesties įtaisus. Nepamirškite, kad mažo skersmens modulius valdyti pirštu labai didele rezoliucija gali ir nepavykti.

Daugiau

Touchscreen Yra 16 prekių.

Rodoma 1 - 16 iš 16 dalykų
Rodoma 1 - 16 iš 16 dalykų