Vasara - atostogų metas! Užsakymai vykdomi, tačiau konsultacijos (ypač telefonu) ar užsakymų pateikimas el. paštu šią savaitę gali nebūti operatyvūs.

3D spausdintuvai ir CNC

3D spausdintuvai ir CNC

CNC (angl. Computer-Numeric Control) tai principas, kai apdirbimo procesą (pjovimą, frezavimą, liejimą, lydymą, aplydymą, suvirinimą ir kt.) valdo kompiuteris. Dažniausiai sutinkamos koordinatinės (angl. Gantry) CNC staklės, tačiau neretai ir kitokios architektūros (Pvz. įvairių formų robotai ir manipuliatoriai). Sistema dažniausiai susideda iš ...

CNC (angl. Computer-Numeric Control) tai principas, kai apdirbimo procesą (pjovimą, frezavimą, liejimą, lydymą, aplydymą, suvirinimą ir kt.) valdo kompiuteris. Dažniausiai sutinkamos koordinatinės (angl. Gantry) CNC staklės, tačiau neretai ir kitokios architektūros (Pvz. įvairių formų robotai ir manipuliatoriai). Sistema dažniausiai susideda iš kompiuterio, jo programinės įrangos, valdymo skydelių ir įtaisų, Pavarų valdiklių (angl. Drivers), pavarų (servo, žingsninių ar kt.), pavarų išėjimo padėties stebėjimo jutiklių (enkoderių, endstop'ų) ir mechaninės dalies. Technologinis gamybos projektavimo procesas susideda iš CAD (gaminio projektavimo) ir CAM (įrankio ir jo judėjimo projektavimo).

Daugiau

3D spausdintuvai ir CNC Yra 200 prekių.

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 200 dalykų
Rodoma 1 - 24 iš 200 dalykų