COVID-19 karantino laikotarpiu mes dirbame, siuntinius suruošiame ir išsiunčiame operatyviai, tačiau informuojame, kad kurjerių darbo režimas nėra įprastas, todėl galimas siuntų pristatymo uždelsimas. Rinkdamiesi pristatymo būdą žinokite, kad atsiskaitymas kurjeriui galimas tik banko kortele. DPD kurjeriai siuntas palieka 2 metrų atstumu nuo Gavėjo, tiesiogiai su juo nekontaktuojant. Vietoje parašo, kurjeris per atstumą apžiūri asmens dokumentą arba savo skeneriu nufotografuoja gavėją/įmonės patalpas šalia siuntos. Kurjeris neužeina į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas. Rekomenduojame nesirinkti pristatymo registruota Lietuvos pašto siunta, bei atkreipti dėmesį, kad kai kurios DPD pick-up atsiėmimo vietos (parduotuvės) gali būti uždarytos ir siuntiniai nukreipiami į artimiausius siuntų terminalus.

DC varikliai

DC varikliai

Nuolatinės srovės variklių sukimosi krypčiai ir greičiui valdyti būtinas H-bridge. Norint valdyti tik greitį, galima keisti tiekiamą srovę ir/ar įtampą), tačiau valdant mikrovaldikliais ar kitais kompiuteriais tai nėra paprasta. Todėl paprastai naudojamas impulso pločio moduliacijos (angl. PWM - pulse width modulation) signalas. Rinkdamiesi vari...

Nuolatinės srovės variklių sukimosi krypčiai ir greičiui valdyti būtinas H-bridge. Norint valdyti tik greitį, galima keisti tiekiamą srovę ir/ar įtampą), tačiau valdant mikrovaldikliais ar kitais kompiuteriais tai nėra paprasta. Todėl paprastai naudojamas impulso pločio moduliacijos (angl. PWM - pulse width modulation) signalas. Rinkdamiesi variklį visuomet iš karto galvokite apie tai kuo valdysite jo maitinimą.

Daugiau

DC varikliai Yra 108 prekių.

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 108 dalykų
Rodoma 1 - 24 iš 108 dalykų