COVID-19 karantino laikotarpiu mes dirbame, siuntinius suruošiame ir išsiunčiame operatyviai, tačiau informuojame, kad kurjerių darbo režimas nėra įprastas, todėl galimas siuntų pristatymo uždelsimas. Rinkdamiesi pristatymo būdą žinokite, kad atsiskaitymas kurjeriui galimas tik banko kortele. DPD kurjeriai siuntas palieka 2 metrų atstumu nuo Gavėjo, tiesiogiai su juo nekontaktuojant. Vietoje parašo, kurjeris per atstumą apžiūri asmens dokumentą arba savo skeneriu nufotografuoja gavėją/įmonės patalpas šalia siuntos. Kurjeris neužeina į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas. Rekomenduojame nesirinkti pristatymo registruota Lietuvos pašto siunta, bei atkreipti dėmesį, kad kai kurios DPD pick-up atsiėmimo vietos (parduotuvės) gali būti uždarytos ir siuntiniai nukreipiami į artimiausius siuntų terminalus.

HMI panelės

HMI panelės

HMI panelė (liet. skydelis) - automatikoje naudojamas terminas, kuriuo apibūdinami LCD touchscreen'ai, turintys vaizdo formavimo ir apdorojimo procesorių. Tokiam skydeliui sistemos (pvz. Arduino) valdiklis nebeturi formuoti vaizdo pikseliais, o tiesiog siunčia duomenis. Kaip tie duomenys bus apdoroti ir koks vaizdas bus suformuotas priklauso nuo...

HMI panelė (liet. skydelis) - automatikoje naudojamas terminas, kuriuo apibūdinami LCD touchscreen'ai, turintys vaizdo formavimo ir apdorojimo procesorių. Tokiam skydeliui sistemos (pvz. Arduino) valdiklis nebeturi formuoti vaizdo pikseliais, o tiesiog siunčia duomenis. Kaip tie duomenys bus apdoroti ir koks vaizdas bus suformuotas priklauso nuo to kaip (naudojant specializuotą programinę įrangą) sukonfiguruotas HMI panelės vaizdo formavimo mikroprocesorius. Kitaip tariant - HMI konfiguravimui jungiate prie kompiuterio per USB, susidėliojate tekstinius laukelius, rodyklinius indikatorius, paveikslėlius ir kt., o paskui, prijungus prie Arduino, jis į HMI siunčia tik sistemos būsenų reikšmės, nuo kurių priklauso Pvz. kiek atsilenks temperatūros skalės rodyklė. Taip sutaupomi jūsų proceso valdiklio resursai, nes jų nebereikia vaizdo formavimui.

Daugiau

HMI panelės Yra 14 prekių.

Rodoma 1 - 14 iš 14 dalykų
Rodoma 1 - 14 iš 14 dalykų