COVID-19 karantino laikotarpiu mes dirbame, siuntinius suruošiame ir išsiunčiame operatyviai, tačiau informuojame, kad kurjerių darbo režimas nėra įprastas, todėl galimas siuntų pristatymo uždelsimas. Rinkdamiesi pristatymo būdą žinokite, kad atsiskaitymas kurjeriui galimas tik banko kortele. DPD kurjeriai siuntas palieka 2 metrų atstumu nuo Gavėjo, tiesiogiai su juo nekontaktuojant. Vietoje parašo, kurjeris per atstumą apžiūri asmens dokumentą arba savo skeneriu nufotografuoja gavėją/įmonės patalpas šalia siuntos. Kurjeris neužeina į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas. Rekomenduojame nesirinkti pristatymo registruota Lietuvos pašto siunta, bei atkreipti dėmesį, kad kai kurios DPD pick-up atsiėmimo vietos (parduotuvės) gali būti uždarytos ir siuntiniai nukreipiami į artimiausius siuntų terminalus.

Produkciją Lietuvoje pristatome užsakant pasirinktu Jums patogiausiu būdu (pristatymo ir pakavimo kainos be PVM):

Paslaugos operatoriusGabenimo trukmė*Užsakymo sumaPastabos **
iki 8,27€8,27- 30€30- 60€60-100€virš 100€
Pristatymas į DPD Pickup tašką ar terminalą1 d.d.2,99€0,00€siuntinys pristatomas į Jūsų pasirinktą DPD Pickup vietą ar terminalą.
Pristatymas į LP Express paštomatą1 d.d.2,99€1,50€0,00€

siuntinys pristatomas į Jūsų nurodytą LP express paštomatą (sąrašas čia). Paštomato nepasirinkus, parenkame paštomatą artimiausią Jūsų nurodytam adresui.

Siuntiniai į LP express paštomatus vežami ir šeštadieniais.

Siuntų tarnyba DPD (kurjeriai)1 d.d.3,99€0,00€siuntinys pristatomas Jūsų nurodytu adresu. Siunčiant į Kuršių neriją, taikoma papildoma priemoka.
AB "Lietuvos paštas":
registruota pirmenybinė siunta
2-5 d.d.3,00€2,00€0,00€dažniausiai gavėją siuntinys pasiekia per 2 d.d. Nedideli siuntiniai dažniausiai pristatomi gavėjo adresu. Jei niekas nepriima siuntinio jo pristatymo metu arba siuntinys yra didesnis: jį atsiimti turėsite savo pašto skyriuje. Taip pat siuntinį atsiimti pašto skyriuje gali tekti esant didesniam Jūsų paštininko apkrovimui.
Siuntų tarnyba "Nėgė"
(kurjeriai)
1 d.d. ***4,00€2,50€0,00€siuntinys pristatomas Jūsų nurodytu adresu, galimas pristatymo laiko suderinimas su kurjeriu (telefonu). Siunčiant į Kuršių neriją, taikoma papildoma priemoka.
Atsiėmimas Šiauliuose,
adresu Medelyno g. 24
0 d.d.

1,00€

(admi-nistra-vimo mok.)

0,00€

prieš atvykstant būtinai suderinkite atsiėmimo laiką.

* Prekių gabenimo trukmė neapima užsakymo administravimo, prekių išsiuntimo ir prekių gaminimo (jei perkamos gamintinos prekės) terminų.

** Išsiuntę prekes Jums pateiksime siuntos sekimo numerį.

*** "Nėgė" 1 d.d. terminą išlaiko tik pagrindiniuose miestuose vežant įmonėms.

Apmokėjimo grynaisiais pinigais (atsiimant prekę) galimybė yra tik naudojantis LPexpress (tik banko kortele), DPD kurjerių (tik grynaisiais) ir Lietuvos pašto siuntimo būdais. COD (angl. Cash On Delivery) paslaugos kaina yra 2,00€+PVM