Vasara - atostogų metas! Užsakymai vykdomi, tačiau konsultacijos (ypač telefonu) ar užsakymų pateikimas el. paštu šią savaitę gali nebūti operatyvūs.

LilyPad

LilyPad

LilyPad tai platforma, kuri pagal principines schemas yra identiška populiariausioms *duino hardware'o versijoms. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad LilyPad platforma yra orientuota į įšmaniuosius rūbus. Išmanieji rūbai ir kiti tekstilės gaminiai su LilyPad gali būti kuriami elektroniką integruojant į audinius. Vietoje laidų gali būti naudojami ...

LilyPad tai platforma, kuri pagal principines schemas yra identiška populiariausioms *duino hardware'o versijoms. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad LilyPad platforma yra orientuota į įšmaniuosius rūbus. Išmanieji rūbai ir kiti tekstilės gaminiai su LilyPad gali būti kuriami elektroniką integruojant į audinius. Vietoje laidų gali būti naudojami elektrai laidūs siūlai. Taip pat *duino LilyPad pasižymi tuo, kad moduliai yra merginoms patrauklios išvaizdos ir formos (panašūs į gėlytes ir kt.). Žinoma jie yra suprojektuoti taip, kad galėtų būti lengvai prisiuvami prie audinių.

Daugiau

LilyPad Yra 19 prekių.

Rodoma 1 - 19 iš 19 dalykų
Rodoma 1 - 19 iš 19 dalykų