COVID-19 karantino laikotarpiu mes dirbame, siuntinius suruošiame ir išsiunčiame operatyviai, tačiau informuojame, kad kurjerių darbo režimas nėra įprastas, todėl galimas siuntų pristatymo uždelsimas. Rinkdamiesi pristatymo būdą žinokite, kad atsiskaitymas kurjeriui galimas tik banko kortele. DPD kurjeriai siuntas palieka 2 metrų atstumu nuo Gavėjo, tiesiogiai su juo nekontaktuojant. Vietoje parašo, kurjeris per atstumą apžiūri asmens dokumentą arba savo skeneriu nufotografuoja gavėją/įmonės patalpas šalia siuntos. Kurjeris neužeina į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas. Rekomenduojame nesirinkti pristatymo registruota Lietuvos pašto siunta, bei atkreipti dėmesį, kad kai kurios DPD pick-up atsiėmimo vietos (parduotuvės) gali būti uždarytos ir siuntiniai nukreipiami į artimiausius siuntų terminalus.

Li-ion, LiPo, LiFe akumuliatoriai

Li-ion, LiPo, LiFe akumuliatoriai

Akumuliatorių pack'ai. Viena ar kelios ličio baterijų celės sujungtos nuosekliai, kad pasiekti reikiamą sistemai įtampą (1S - vienas sgmentas, 2S - du segmentai ir t.t.). Išėjimo srovė matuojama talpos daugikliu C (pvz. 1000mAh 10C leidžia akumuliatorių bateriją iškrauti 10 x 1000mA = 10A srove). Nepamirškite, kad Ličio baterijos turi būti kraun...

Akumuliatorių pack'ai. Viena ar kelios ličio baterijų celės sujungtos nuosekliai, kad pasiekti reikiamą sistemai įtampą (1S - vienas sgmentas, 2S - du segmentai ir t.t.). Išėjimo srovė matuojama talpos daugikliu C (pvz. 1000mAh 10C leidžia akumuliatorių bateriją iškrauti 10 x 1000mA = 10A srove). Nepamirškite, kad Ličio baterijos turi būti kraunamos naudojant įtampą ir srovę valdančius ir celių įkrovą balansuojančius kroviklius. Taip pat nepamirškite, kad mechaniškai pažeidus, užtrumpinus ar žemiau kritinio lygio iškrovus tokius akumuliatorius, galimas savaiminis užsiliepsnojimas. Rekomenduojama prieš naudojant susipažinti su Ličio baterijų ypatumais.

Daugiau

Li-ion, LiPo, LiFe akumuliatoriai Yra 18 prekių.

Rodoma 1 - 18 iš 18 dalykų
Rodoma 1 - 18 iš 18 dalykų