COVID-19 karantino laikotarpiu mes dirbame, siuntinius suruošiame ir išsiunčiame operatyviai, tačiau informuojame, kad kurjerių darbo režimas nėra įprastas, todėl galimas siuntų pristatymo uždelsimas. Rinkdamiesi pristatymo būdą žinokite, kad atsiskaitymas kurjeriui galimas tik banko kortele. DPD kurjeriai siuntas palieka 2 metrų atstumu nuo Gavėjo, tiesiogiai su juo nekontaktuojant. Vietoje parašo, kurjeris per atstumą apžiūri asmens dokumentą arba savo skeneriu nufotografuoja gavėją/įmonės patalpas šalia siuntos. Kurjeris neužeina į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas. Rekomenduojame nesirinkti pristatymo registruota Lietuvos pašto siunta, bei atkreipti dėmesį, kad kai kurios DPD pick-up atsiėmimo vietos (parduotuvės) gali būti uždarytos ir siuntiniai nukreipiami į artimiausius siuntų terminalus.

Maitinimas

Maitinimas

Nesvarbu ar mokotės, ar kuriate prototipinį projektą, ar diegiate sukurtą sprendimą į darbinę jo aplinką - visuomet teks sistemai tiekti maitinimo srovę. O skirtingiems komponentams ji reikalinga skirtinga. Siūlome rinktis iš plataus maitinimo modulių ir šaltinių spektro: ACDC konverteriai, DCDC impulsiniai maitinimo šaltiniai, LDO įtampos regul...

Nesvarbu ar mokotės, ar kuriate prototipinį projektą, ar diegiate sukurtą sprendimą į darbinę jo aplinką - visuomet teks sistemai tiekti maitinimo srovę. O skirtingiems komponentams ji reikalinga skirtinga. Siūlome rinktis iš plataus maitinimo modulių ir šaltinių spektro: ACDC konverteriai, DCDC impulsiniai maitinimo šaltiniai, LDO įtampos reguliatoriai ir kt.

Daugiau

Maitinimas Yra 118 prekių.

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 118 dalykų
Rodoma 1 - 24 iš 118 dalykų