COVID-19 karantino laikotarpiu mes dirbame, siuntinius suruošiame ir išsiunčiame operatyviai, tačiau informuojame, kad kurjerių darbo režimas nėra įprastas, todėl galimas siuntų pristatymo uždelsimas. Rinkdamiesi pristatymo būdą žinokite, kad atsiskaitymas kurjeriui galimas tik banko kortele. DPD kurjeriai siuntas palieka 2 metrų atstumu nuo Gavėjo, tiesiogiai su juo nekontaktuojant. Vietoje parašo, kurjeris per atstumą apžiūri asmens dokumentą arba savo skeneriu nufotografuoja gavėją/įmonės patalpas šalia siuntos. Kurjeris neužeina į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas. Rekomenduojame nesirinkti pristatymo registruota Lietuvos pašto siunta, bei atkreipti dėmesį, kad kai kurios DPD pick-up atsiėmimo vietos (parduotuvės) gali būti uždarytos ir siuntiniai nukreipiami į artimiausius siuntų terminalus.

Rinkiniai

Rinkiniai

Tiek pradedant mokytis elektronikos ar Arduino programavimo, tiek įgudus, visuomet žymiai greičiau, patogiau, o dažniausiai ir pigiau yra turėti įvairių pastoviai naudojamų elektronikos komponentų ar Arduino modulių. Mūsų siūlomi Arduino rinkiniai yra populiarūs ir internete egzistuoja daug elektroninių pdf knygų, kurios gali Jums padėti išmokti...

Tiek pradedant mokytis elektronikos ar Arduino programavimo, tiek įgudus, visuomet žymiai greičiau, patogiau, o dažniausiai ir pigiau yra turėti įvairių pastoviai naudojamų elektronikos komponentų ar Arduino modulių. Mūsų siūlomi Arduino rinkiniai yra populiarūs ir internete egzistuoja daug elektroninių pdf knygų, kurios gali Jums padėti išmokti Arduino ir elektronikos mokantis po žingsnį darant įvairius įdomius progjektus.

Daugiau

Rinkiniai Yra 51 prekių.

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 51 dalykų
Rodoma 1 - 24 iš 51 dalykų