COVID-19 karantino laikotarpiu mes dirbame, siuntinius suruošiame ir išsiunčiame operatyviai, tačiau informuojame, kad kurjerių darbo režimas nėra įprastas, todėl galimas siuntų pristatymo uždelsimas. Rinkdamiesi pristatymo būdą žinokite, kad atsiskaitymas kurjeriui galimas tik banko kortele. DPD kurjeriai siuntas palieka 2 metrų atstumu nuo Gavėjo, tiesiogiai su juo nekontaktuojant. Vietoje parašo, kurjeris per atstumą apžiūri asmens dokumentą arba savo skeneriu nufotografuoja gavėją/įmonės patalpas šalia siuntos. Kurjeris neužeina į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas. Rekomenduojame nesirinkti pristatymo registruota Lietuvos pašto siunta, bei atkreipti dėmesį, kad kai kurios DPD pick-up atsiėmimo vietos (parduotuvės) gali būti uždarytos ir siuntiniai nukreipiami į artimiausius siuntų terminalus.

Varikliai

Varikliai

Varikliai gali turėti primontuotus reduktorius, kurie leidžia sulėtinti išėjimo ašies sukimosi greitį ir padidinti galią. Servo pavaros susideda ne tik iš variklio ir reduktoriaus, tačiau ir iš valdiklio - tokia pavara silpnu valdymo signalu gauna pageidaujamą ašies padėtį ar sukimosi greitį ir jį savarankiškai palaiko. Servo pavarų padėties int...

Varikliai gali turėti primontuotus reduktorius, kurie leidžia sulėtinti išėjimo ašies sukimosi greitį ir padidinti galią. Servo pavaros susideda ne tik iš variklio ir reduktoriaus, tačiau ir iš valdiklio - tokia pavara silpnu valdymo signalu gauna pageidaujamą ašies padėtį ar sukimosi greitį ir jį savarankiškai palaiko. Servo pavarų padėties intervalas gali būti įvairus. Žingsniniai varikliai tinka tiksliam ir paprastam variklio ašies kampui nustatyti, tačiau mechaniškai perkrovus praslysta ir padėtis tampa nebežinoma (išskyrus atvejus kai naudojamas papildomas padėties jutiklis). BLDC (angl. brushless DC) varikliai yra geri kai reikia didelio sukimosi greičio su maža apkrova (pvz. propeleris) ir gero galios/svorio santykio. DC variklių sukimosi greitis ir kryptis valdoma H tiltu (angl. H-bridge), žingsniniai varikliai valdomi stepper driver'iais, BLDC varikliai valdomi ESC (angl. Electronic Speed controller).

Daugiau

Varikliai Yra 91 prekių.

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 91 dalykų
Rodoma 1 - 24 iš 91 dalykų