Tik internetu
d0570
Nauja prekė
Nuolatinės srovės varikliai yra vieni paprasčiausių, turi gerą svorio ir galios santykį. Norint su Arduino valdyti tokį variklį dviemis kryptimis reikalingas H-tiltas (valdymo modulis, kuris gali tiekti vienos ar kitos krypties srovę).
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 57  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Nominali darbinė įtampa | 3V |
| Maitinimo įtampa | 3-6V DC |
| Ilgis | ašis: 38mm (8 mm) |
| Kontaktų kiekis | 2 lituojami |
| Matmenys | 29 x d21 mm |
| Naudojama srovė | iki 0,39A |
| Nominalus sukimo momentas | 0,44 mNm |
| Kampinis greitis | 4800rpm / 3530rpm |
| Nominali srovė | 0,14A |
| Maksimalus sukimo momentas | 1,67 mNm |
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

3,99€

3,99€

3,99€

3,99€

2,00€

2,00€

2,00€

2,00€

2,00€

2,00€

2,00€

2,00€

3,00€

3,00€

3,00€