Tik internetu
d0785
Nauja prekė
Nuolatinės srovės variklis su metalinių dantračių reduktoriumi.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 31  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Nominali darbinė įtampa | 12V |
| Ilgis | ašis: 8 x d4 mm |
| Kontaktų kiekis | 2 lituojami |
| Matmenys | 67,3 x d25 mm |
| Maksimali srovė | 1,5 A |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | Variklis: JGA25-370 |
| Galia | 2W |
| Reduktorius | Lėtinantis 1:45 |
| Nominalus sukimo momentas | 1,43 kg*cm |
| Kampinis greitis | 188/130 rpm |
| Nominali srovė | 0,33 A |
| Maksimalus sukimo momentas | 5 kg*cm |
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

3,99€

3,99€

3,99€

3,99€

2,00€

2,00€

2,00€

2,00€

2,00€

2,00€

2,00€

2,00€

3,00€

3,00€

3,00€