d0255
Nauja prekė
Šis iki 400W reguliuojamos skverbties (impulso trukmės 10-100%) stačiakampių impulsų (PWM) generatorius puikiai tinka ne tik įvairiems Arduino projektams, tačiau ir paprastam variklių ar kitų analoginių įtaisų valdymui
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 23  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Kanalų skaičius | 1 |
| Maksimali valdoma srovė | 10A |
| Maitinimo įtampa | 14 - 35 V(DC) |
| Dažnis | 13 kHz |
| Jungties žingsnis | 7,5 mm |
| Kontaktų kiekis | 4 |
| Matmenys | 60 x 56 x 27 mm + rankenėlė |
| Maksimali srovė | 10A |
| Impulso trukmė | 10 - 100 % |
| Budėjimo režimu naudojama srovė | 20 mA |
| Galia | max 400W |
With reverse polarity protection, high current protection.
Working Voltage: DC 12V - DC 35V.
Control Power:0.01 - 400W.
Static Current:0.02 A ( Standby ).
PWM Duty Cycle:10% -100%.
PWM Frequency:13 KHz.
Material: Plastic, metal.
Specification:
Original box: no
Item size: 60*56*27mm
Net weight: 78g
Packaging weight: 87g
Package Included:
1 x DC Motor Speed Control Switch
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

7,87€

5,45€

4,48€

13,29€

12,10€

44,17€

26,56€

34,12€

3,51€

4,99€

0,85€

0,85€

0,85€

9,93€

40,03€

9,44€

13,31€

17,61€

4,99€

7,99€

35,76€

27,83€

72,60€

24,20€

39,93€