d0229
Nauja prekė
Šis paprastas reguliuojamos skverbties (impulso trukmės 0-100%) ir reguliuojamo dažnio (0,07Hz-2000Hz) stačiakampių impulsų (PWM) generatorius puikiai tinka ne tik įvairiems Arduino projektams, tačiau ir paprastam variklių ar kitų analoginių įtaisų valdymui
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 0  
Šiuo metu prekės neturime
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Kanalų skaičius | 1 |
| Maksimali valdoma srovė | 500 mA |
| Maitinimo įtampa | 5 - 12V (DC) |
| Dažnis | 0,07Hz - 2kHz |
| Jungties žingsnis | 2,54mm |
| Jungties tipas | Male (vyr.) |
| Kontaktų kiekis | 3 |
| Matmenys | 31 x 23 x 11 mm |
| Maksimali srovė | 500 mA |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | LM358 |
| Impulso trukmė | 0 - 100 % |
| Naudojama srovė | 100 mA ir daugiau |
Generuojamo signalo dažnio intervalai parenkami trumpikliais:
0 trumpiklių: periodas iki 0,3 s;
1 trumpiklis: periodas iki 4 s;
2 trumpikliai: periodas iki 7 s;
3 trumpikliai: periodas iki 10 s;
4 trumpikliai: periodas iki 15 s;
Vienas reguliuojamas rezistorius skirtas impulso trukmei reguliuoti, o kitas signalo dažniui (trumpikliais parinktame intervale) reguliuoti.
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

7,87€

4,48€

9,98€

13,29€

12,10€

44,17€

26,56€

34,12€

3,51€

4,99€

0,85€

0,85€

0,85€

9,93€

40,03€

9,44€

13,31€

17,61€

4,99€

7,99€

35,76€

27,83€

72,60€

24,20€

39,93€