d0376
Nauja prekė
Šis reguliuojamos skverbties (impulso trukmės 0-100%) stačiakampių impulsų (PWM) generatorius puikiai tinka ne tik įvairiems Arduino projektams, tačiau ir paprastam variklių ar kitų analoginių įtaisų valdymui
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 32  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Kanalų skaičius | 1 |
| Maksimali valdoma srovė | 20A |
| Maitinimo įtampa | 6 - 60 V(DC) |
| Dažnis | 15 kHz |
| Jungties žingsnis | 7,5 mm |
| Kontaktų kiekis | 4 |
| Matmenys | 75 x 56 x 28 mm + rankenėlė |
| Maksimali srovė | 30A |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | 3x MDP1933 |
| Impulso trukmė | 0 - 100 % |
0-100% Percentage Digital Speed Display
operating voltage:DC 6-60V
continuous current:20A
maximum current:30A
overload protection:YES
output voltage:load linear
speed range:0-100%
connection mode:barrier terminal block
frequency:15KHZ
speed control:potentiometer(with switch)
speed principle:current regulation
size:75*56*28mm
weight:100g
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

7,87€

5,45€

4,48€

9,98€

13,29€

12,10€

44,17€

34,12€

3,51€

4,99€

0,85€

0,85€

0,85€

9,93€

40,03€

9,44€

13,31€

17,61€

4,99€

7,99€

35,76€

27,83€

72,60€

24,20€

39,93€