d0068
Nauja prekė
Šis 80W reguliuojamos skverbties (impulso trukmės 0-100%) stačiakampių impulsų (PWM) generatorius puikiai tinka ne tik įvairiems Arduino projektams, tačiau ir paprastam variklių ar kitų analoginių įtaisų valdymui
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 59  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Kanalų skaičius | 1 |
| Maksimali valdoma srovė | 3A |
| Maitinimo įtampa | 6 - 28 V(DC) |
| Jungties žingsnis | 5 mm |
| Kontaktų kiekis | 4 |
| Matmenys | 50 x 32 x 17 mm + rankenėlė |
| Maksimali srovė | 3A |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | NE555 |
| Impulso trukmė | 0 - 100 % |
| Galia | 80W |
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

7,87€

5,45€

9,98€

13,29€

12,10€

44,17€

26,56€

34,12€

3,51€

4,99€

0,85€

0,85€

0,85€

9,93€

40,03€

9,44€

13,31€

17,61€

4,99€

7,99€

35,76€

27,83€

72,60€

24,20€

39,93€