COVID-19 karantino laikotarpiu dirbame, siuntinius ruošiame ir siunčiame operatyviai, tačiau kurjerių darbo režimas nėra įprastas - galimas siuntų vėlavimas. Atsiskaitymas kurjeriui galimas tik banko kortele. Rekomenduojame nesirinkti pristatymo registruota Lietuvos pašto siunta, bei atkreipti dėmesį, kad dažnu atveju DPD pick-up terminalai yra mažiau apkrauti nei LPexpress.

RFID

RFID

RFID (angl. Radio Frequency ID), tai vartotojo ar objekto identifikavimo sistema, kuri pagrįsta netolimo veikimo radijo bangų protokolu, kuriame ID žymuo (RFID pakabukas ar kortelė) per elektromagnetinį lauką iš skaitytuvo gauna pakankamai energijos, kad išsiųstų savo ID ir nedidelį kiekį papildomos informacijos. Todėl RFID tag'ai (pakabukai) ir...

RFID (angl. Radio Frequency ID), tai vartotojo ar objekto identifikavimo sistema, kuri pagrįsta netolimo veikimo radijo bangų protokolu, kuriame ID žymuo (RFID pakabukas ar kortelė) per elektromagnetinį lauką iš skaitytuvo gauna pakankamai energijos, kad išsiųstų savo ID ir nedidelį kiekį papildomos informacijos. Todėl RFID tag'ai (pakabukai) ir kortelės gali būti be atskiro maitinimo šaltinio. RFID žymenys gali turėti gamykliškai įrašytą arba keičiamą UID (angl. Unique ID). Dažniausiai naudojamos skirtingos RFID sistemos: 125kHz ir 13,56Mhz (ISO 14443A), kurios tarpusavyje nėra suderinamos.

Daugiau

RFID Yra 14 prekių.

Rodoma 1 - 14 iš 14 dalykų
Rodoma 1 - 14 iš 14 dalykų