COVID-19 karantino laikotarpiu mes dirbame, siuntinius suruošiame ir išsiunčiame operatyviai, tačiau informuojame, kad kurjerių darbo režimas nėra įprastas, todėl galimas siuntų pristatymo uždelsimas. Rinkdamiesi pristatymo būdą žinokite, kad atsiskaitymas kurjeriui galimas tik banko kortele. DPD kurjeriai siuntas palieka 2 metrų atstumu nuo Gavėjo, tiesiogiai su juo nekontaktuojant. Vietoje parašo, kurjeris per atstumą apžiūri asmens dokumentą arba savo skeneriu nufotografuoja gavėją/įmonės patalpas šalia siuntos. Kurjeris neužeina į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas. Rekomenduojame nesirinkti pristatymo registruota Lietuvos pašto siunta, bei atkreipti dėmesį, kad kai kurios DPD pick-up atsiėmimo vietos (parduotuvės) gali būti uždarytos ir siuntiniai nukreipiami į artimiausius siuntų terminalus.

RFID

RFID

RFID (angl. Radio Frequency ID), tai vartotojo ar objekto identifikavimo sistema, kuri pagrįsta netolimo veikimo radijo bangų protokolu, kuriame ID žymuo (RFID pakabukas ar kortelė) per elektromagnetinį lauką iš skaitytuvo gauna pakankamai energijos, kad išsiųstų savo ID ir nedidelį kiekį papildomos informacijos. Todėl RFID tag'ai (pakabukai) ir...

RFID (angl. Radio Frequency ID), tai vartotojo ar objekto identifikavimo sistema, kuri pagrįsta netolimo veikimo radijo bangų protokolu, kuriame ID žymuo (RFID pakabukas ar kortelė) per elektromagnetinį lauką iš skaitytuvo gauna pakankamai energijos, kad išsiųstų savo ID ir nedidelį kiekį papildomos informacijos. Todėl RFID tag'ai (pakabukai) ir kortelės gali būti be atskiro maitinimo šaltinio. RFID žymenys gali turėti gamykliškai įrašytą arba keičiamą UID (angl. Unique ID). Dažniausiai naudojamos skirtingos RFID sistemos: 125kHz ir 13,56Mhz (ISO 14443A), kurios tarpusavyje nėra suderinamos.

Daugiau

RFID Yra 14 prekių.

Rodoma 1 - 14 iš 14 dalykų
Rodoma 1 - 14 iš 14 dalykų