COVID-19 karantino laikotarpiu mes dirbame, siuntinius suruošiame ir išsiunčiame operatyviai, tačiau informuojame, kad kurjerių darbo režimas nėra įprastas, todėl galimas siuntų pristatymo uždelsimas. Rinkdamiesi pristatymo būdą žinokite, kad atsiskaitymas kurjeriui galimas tik banko kortele. DPD kurjeriai siuntas palieka 2 metrų atstumu nuo Gavėjo, tiesiogiai su juo nekontaktuojant. Vietoje parašo, kurjeris per atstumą apžiūri asmens dokumentą arba savo skeneriu nufotografuoja gavėją/įmonės patalpas šalia siuntos. Kurjeris neužeina į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas. Rekomenduojame nesirinkti pristatymo registruota Lietuvos pašto siunta, bei atkreipti dėmesį, kad kai kurios DPD pick-up atsiėmimo vietos (parduotuvės) gali būti uždarytos ir siuntiniai nukreipiami į artimiausius siuntų terminalus.

STM8 ir STM32

STM8 ir STM32

STM8 8 bitų mikrovaldikliai ir STM32 programuojamų elektronikos sistemų profesionalams patinka dėl patogaus darbo, geros kainos ir funkcionalių programavimo įrankių. Kitiems patinka tai, kad STM mikrovaldikliai ir mikroprocesoriai gali būti programuojami per Arduino IDE. STM32 tai pagrindinės plokštės su 32 bitų ARM mikroprocesoriais, tokiais ka...

STM8 8 bitų mikrovaldikliai ir STM32 programuojamų elektronikos sistemų profesionalams patinka dėl patogaus darbo, geros kainos ir funkcionalių programavimo įrankių. Kitiems patinka tai, kad STM mikrovaldikliai ir mikroprocesoriai gali būti programuojami per Arduino IDE. STM32 tai pagrindinės plokštės su 32 bitų ARM mikroprocesoriais, tokiais kaip Cortex-M7F, Cortex-M4F, Cortex-M3, Cortex-M0+, Cortex-M0.  

Daugiau

STM8 ir STM32 Yra 5 prekių.

Rodoma 1 - 5 iš 5 dalykų
Rodoma 1 - 5 iš 5 dalykų