Tik internetu
d0795
Nauja prekė
Nuolatinės srovės variklis su metalinių dantračių reduktoriumi. Versija parenkama atsitiktiniu būdu priklausomai nuo to, kuris modelis yra mūsų sandėlyje (esant poreikiui - pasitikslinkite arba nurodykite pageidavimus komentaruose). Specifikacijos orientacinio pobūdžio - remkitės specifikacijų lentelėmis.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 6  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Nominali darbinė įtampa | 6V |
| Ilgis | ašis: 8 x d4 mm |
| Kontaktų kiekis | 2 lituojami |
| Matmenys | 69,3 x d25 mm |
| Maksimali srovė | 1,3 A |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | Variklis: JGA25-370 |
| Galia | 1,05W |
| Reduktorius | Lėtinantis 1:78 |
| Nominalus sukimo momentas | 1,05 kg*cm |
| Kampinis greitis | 77/54 rpm |
| Nominali srovė | 0,38 A |
| Maksimalus sukimo momentas | 6,2 kg*cm |
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

3,99€

3,99€

3,99€

3,99€

2,00€

2,00€

2,00€

2,00€

2,00€

2,00€

2,00€

2,00€

3,00€

3,00€

3,00€