Tik internetu
d0605
Nauja prekė
N30 yra šiek tiek didesnė (ilgesnė) itin populiaraus robotikoje variklio N20 versija. Norint su Arduino valdyti tokį variklį dviemis kryptimis reikalingas H-tiltas (valdymo modulis, kuris gali tiekti vienos ar kitos krypties srovę).
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 0  
Šiuo metu prekės neturime
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Nominali darbinė įtampa | 3,7V DC |
| Maitinimo įtampa | 1,5-6V |
| Ilgis | ašis: d1 x 11 mm |
| Kontaktų kiekis | 2 lituojami |
| Matmenys | 22(33) x 12 x 10 |
| Kampinis greitis | 18000rpm |
| Nominali srovė | 130 mA |
Voltage: 1.5-6V
Rev: under 3.7V is 11000rpm
Current: under 3.7V is 130mA
Size: 20*12*10mm
Shaft length: 10mm
Diameter of shaft: 1mm
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

14,52€

3,99€

3,99€

3,99€

3,99€

2,00€

2,00€

2,00€

2,00€

2,00€

2,00€

2,00€

2,00€

3,00€

3,00€

3,00€