Tik internetu
d0117
Nauja prekė
Mygtuko su ausele modulis patogus kai Arduino sistemai reikia kuo paprasčiau aptikti mechaninio elemento atsirėmimą.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 0  
Šiuo metu prekės neturime
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Būsenos indikacija | Taip. LED |
| Maitinimo įtampa | 3-12V (DC) |
| Jungties žingsnis | 2,54mm |
| Jungties tipas | Male (vyr.) |
| Kontaktų kiekis | 3 |
| Matmenys | 25 x 19 mm |
| Maksimali srovė | 1A |
| Išėjimo tipas | Brick (be apdorojimo) |
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

3,03€

1,89€

6,47€

7,08€

6,05€

8,47€

6,66€

7,36€

3,03€

31,22€

34,94€

72,60€

72,60€

72,60€

72,60€

72,60€

9,08€

9,08€

9,08€

9,08€

21,18€

21,18€

24,04€

180,83€

12,63€

7,84€

7,84€

7,84€

7,84€