Tik internetu
d0112
Nauja prekė
Šis modulis puikiai tinka kuriamo Arduino projekto prototipo testavimui.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 21  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Kanalų skaičius | 4 |
| Būsenos indikacija | Ne |
| Jungties žingsnis | 2,54mm |
| Jungties tipas | Male (vyr.) |
| Kontaktų kiekis | 5 |
| Matmenys | 18 x 33 mm |
| Maksimali įtampa | 12V |
| Naudojami mikrovaldiklio prievadai | iki 4 skaitmeninių I/O |
| Išėjimo tipas | Brick (be apdorojimo) |
/*
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

2,50€

4,79€

0,61€

10,26€

13,36€

3,50€

6,06€

2,99€

4,54€

4,54€

58,37€

3,09€

7,88€

3,80€

4,60€

4,60€

9,32€

9,32€

7,50€

14,52€

14,94€

12,25€

56,87€

0,50€

0,50€

0,50€

0,50€

0,50€

0,36€

16,38€