COVID-19 karantino laikotarpiu dirbame, siuntinius ruošiame ir siunčiame operatyviai, tačiau kurjerių darbo režimas nėra įprastas - galimas siuntų vėlavimas. Atsiskaitymas kurjeriui galimas tik banko kortele. Rekomenduojame nesirinkti pristatymo registruota Lietuvos pašto siunta, bei atkreipti dėmesį, kad dažnu atveju DPD pick-up terminalai yra mažiau apkrauti nei LPexpress.

Arduino LilyPad

Arduino LilyPad

Arduino LilyPad tai platforma, kuri pagal principines schemas yra identiška populiariausioms Arduino hardware'o versijoms. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad LilyPad platforma yra orientuota į įšmaniuosius rūbus. Išmanieji rūbai ir kiti tekstilės gaminiai su LilyPad gali būti kuriami elektroniką integruojant į audinius. Vietoje laidų gali būti n...

Arduino LilyPad tai platforma, kuri pagal principines schemas yra identiška populiariausioms Arduino hardware'o versijoms. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad LilyPad platforma yra orientuota į įšmaniuosius rūbus. Išmanieji rūbai ir kiti tekstilės gaminiai su LilyPad gali būti kuriami elektroniką integruojant į audinius. Vietoje laidų gali būti naudojami elektrai laidūs siūlai. Taip pat Arduino LilyPad pasižymi tuo, kad moduliai yra merginoms patrauklios išvaizdos ir formos (panašūs į gėlytes ir kt.). Žinoma jie yra suprojektuoti taip, kad galėtų būti lengvai prisiuvami prie audinių.

Daugiau

Arduino LilyPad Yra 18 prekių.

Rodoma 1 - 18 iš 18 dalykų
Rodoma 1 - 18 iš 18 dalykų