Tik internetu
d0147
Nauja prekė
Aštuonių "mygtukų" lietimui jautri klaviatūra su TTP226 valdikliu ir LED indikacija. Tinka Arduino projektams.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 9  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Kanalų skaičius | 8 |
| Nominali darbinė įtampa | 2,4 - 5,5 V |
| Jungties žingsnis | 2,54mm |
| Jungties tipas | Male (vyr.) |
| Kontaktų kiekis | 11 |
| Matmenys | 48 x 46 mm |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | TTP226 |
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.