Tik internetu
d0264
Nauja prekė
Šis vandens Jūsų Arduino gali matuoti pratekančio vandens ar kitų panašių skysčių kiekį nuo 1 iki 30 L/min
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 24  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Nominali darbinė įtampa | 5V |
| Maksimali maitinimo įtampa | 18VDC |
| Jungties žingsnis | 2,54mm |
| Jungties tipas | Female (mot.) |
| Laidų kiekis | 3p |
| Kontaktų kiekis | 3 |
| Matmenys | 29 x 33 x 56 mm |
| Maksimali srovė | 10 mA |
| Naudojami mikrovaldiklio prievadai | 1 skaitmeninis I/O |
| Jautrumas | 2% |
| Išėjimo tipas | Skaitmeninis |
| Naudojama srovė | 15 mA |
| Matavimo ribos | 1-30 L/min |
| Min. Working Voltage | DC 4.5V |
| Max. Working Current | 15mA(DC 5V) |
| Working Voltage | 5V~24V |
| Flow Rate Range | 1~30L/min |
| Load Capacity | ≤10mA(DC 5V) |
| Operating Temperature | ≤80℃ |
| Liquid Temperature | ≤120℃ |
| Operating Humidity | 35%~90%RH |
| Water Pressure | ≤1.75MPa |
| Storage Temperature | -25℃~+80℃ |
| Storage Humidity | 25%~95%RH |
// reading liquid flow rate using Seeeduino and Water Flow Sensor from Seeedstudio.com // Code adapted by Charles Gantt from PC Fan RPM code written by Crenn @thebestcasescenario.com // http:/themakersworkbench.com http://thebestcasescenario.com http://seeedstudio.com volatile int NbTopsFan; //measuring the rising edges of the signal int Calc; int hallsensor = 2; //The pin location of the sensor void rpm () //This is the function that the interupt calls { NbTopsFan++; //This function measures the rising and falling edge of the hall effect sensors signal } // The setup() method runs once, when the sketch starts void setup() // { pinMode(hallsensor, INPUT); //initializes digital pin 2 as an input Serial.begin(9600); //This is the setup function where the serial port is initialised, attachInterrupt(0, rpm, RISING); //and the interrupt is attached } // the loop() method runs over and over again, // as long as the Arduino has power void loop () { NbTopsFan = 0; //Set NbTops to 0 ready for calculations sei(); //Enables interrupts delay (1000); //Wait 1 second cli(); //Disable interrupts Calc = (NbTopsFan * 60 / 7.5); //(Pulse frequency x 60) / 7.5Q, = flow rate in L/hour Serial.print (Calc, DEC); //Prints the number calculated above Serial.print (" L/hourrn"); //Prints "L/hour" and returns a new line }
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

2,29€

2,66€

2,69€

7,26€

2,06€

8,87€

8,60€

8,65€

6,43€

6,29€

6,64€

7,87€

11,83€

7,80€

4,84€

6,81€

13,73€

4,84€

7,80€

32,67€

59,04€

38,24€

40,87€

6,05€