Tik internetu
d0102
Nauja prekė
CO (anglies monoksido arba smalkų) detektoriaus modulis su reguliuojamu jautrumu. Tinka Arduino sistemoms.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 22  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Maitinimo įtampa | 5V |
| Jungties žingsnis | 2,54mm |
| Jungties tipas | Male (vyr.) |
| Kontaktų kiekis | 4 |
| Matmenys | 30 x 19 x 15 mm |
| Naudojami mikrovaldiklio prievadai | 1 skaitmeninis I/O ir/arba 1 analoginis įėjimas |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | MQ-7 LM393 |
| Išėjimo įtampa | 0,3 - 4 V |
| Reguliuojamas jautrumas | Taip |
| Naudojama srovė | 150 mA |
| Matavimo ribos | 10-1000 PPM |
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.