Tik internetu
d0126
Nauja prekė
Šis modulis suteikia galimybę jūsų Arduino projektui būti prijungtam į kompiuterių tinklą. Arduino turi jo valdymo bibliotekas, tad panaudoti tokį modulį neturėtų būti keblu.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 18  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Nominali darbinė įtampa | 3,3V |
| Dažnis | 25MHz |
| Jungties žingsnis | 2,54mm |
| Jungties tipas | Male (vyr.) |
| Kontaktų kiekis | 10 |
| Matmenys | 50 x 32 x 15 mm |
| Naudojami mikrovaldiklio prievadai | 3 SPI (MISO, MOSI, SCK) + iki 3 I/O |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | ENC28J60/SS |
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

30,25€

0,85€

9,68€

8,83€

0,24€

0,24€

10,27€

16,12€

16,84€

42,35€

36,30€

26,62€