Tik internetu
d0671
Nauja prekė
Laikrodžio modulis. Dažnai mikrovaldiklis dirba su laiko skaičiavimu sekundėmis netiksliai suderinamu dažniu arba jo programos nenorima apkrauti procesais, kurie gali būti atliekami paprasčiau. Taip pat į šį modulį dedamas CR1220 maitinimo elementas, kuris užtikrina laiko skaičiavimą, kai pagrindinė Arduino sistema yra išjungta.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 1  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Nominali darbinė įtampa | 2-5V (DC) |
| Maksimali maitinimo įtampa | 5,5V |
| SRAM atminties kiekis | 31 b |
| Dažnis | 32,768 kHz |
| Jungties žingsnis | 2,54mm |
| Jungties tipas | Male (vyr.) |
| Kontaktų kiekis | 6 |
| Matmenys | 29 x 17 x 6 mm |
| Komunikacijų sąsajos | Nuosekli sąsaja |
| Naudojami mikrovaldiklio prievadai | iki 3 skaitmeninių I/O |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | DS1302 |
| Išėjimo tipas | Skaitmeninis |
Įgyvendintas kalendorius iki 2100 metų. Pateikiama ne tik data, bet ir savaitės diena, atsižvelgiama į keliamuosius metus. Ši SMD versija yra tinkama kai svarbus sistemos svoris.
Komlplekte CR1220 baterijos nėra
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

3,48€

2,30€

5,69€

4,79€

5,25€

2,80€

5,45€

7,87€