Tik internetu
d0181
Nauja prekė
Infra raudonųjų spindulių imtuvas. Patogus kai reikia Arduino projekto suderinamumo su įvairiais nuotolinio valdymo pulteliais.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 8  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Kanalų skaičius | 1 |
| Dažnis | 38kHz |
| Jungties žingsnis | 2,54mm |
| Kontaktų kiekis | 3 |
| Matmenys | 28 x 23 x 8 mm |
| Naudojami mikrovaldiklio prievadai | 1 skaitmeninis I/O |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | VS1838 |
| Apšvietimo kampas | 60 laipsnių |
Komplekte:
#include <IRremote.h>
int RECV_PIN = 11; //define input pin on Arduino
IRrecv irrecv(RECV_PIN);
decode_results results;
void setup()
{
Serial.begin(9600);
irrecv.enableIRIn(); // Start the receiver
}
void loop() {
if (irrecv.decode(&results)) {
Serial.println(results.value, HEX);
irrecv.resume(); // Receive the next value
}
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

2,29€

7,26€

8,60€

18,51€

0,30€

2,42€