Tik internetu
d0417
Nauja prekė
Infra raudonųjų spindulių siųstuvo, imtuvo ir relių bloko komplektas. Patogus kai reikia pulteliu valdyti (įjungti/išjungti) įvairius įtaisus.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 5  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Kanalų skaičius | 4 |
| Maksimali valdoma srovė | 10A kanalui |
| Maksimali valdoma įtampa | AC250V; DC30V |
| Būsenos indikacija | Taip. LED |
| Optinis atskyrimas | Taip |
| Nominali darbinė įtampa | 5V |
| Matmenys | pultelis: 85 x 40 x 7 mm; relių blokas su priedėliu: 75 x 77 x 24 mm |
| Darbinis atstumas | iki 12m |
Komplekte:
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.