Tik internetu
d6760
Nauja prekė
Ličio jonų ir polimerų akumuliatoriai turi būti įkraunami reguliuojant srovę ir stebint įtampą. Šis modulis skirtas 1 segmento akumuliatoriams krauti srove iki 1A.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 58  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Maksimali valdoma srovė | 3A |
| Būsenos indikacija | Taip. LED |
| Maitinimo įtampa | 4,5-5,5V |
| Maksimali maitinimo įtampa | 5,5V |
| Jungties tipas | USB Type-C |
| Matmenys | 32 x 15 x 5 mm |
| Maksimali srovė | 3A |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | IP2312 |
| Išėjimo įtampa | 4,2V |
Krovimo srovė - 3A. Reguliuojama keičiant rezistorių (be rezistoriaus: 2A, su 135K: 1A)
Įėjimo įtampa - 4,5-5,5V;
Pilno įkrovimo įtampa - 4,2V;
Efektyvumas: 3A 93%,2A 94%,1A 95%
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

1,09€

0,39€

4,84€

6,17€

2,99€

4,36€

4,72€

19,60€

12,27€

15,73€

1,82€

15,43€

6,68€

6,78€

6,79€

2,71€

2,07€

3,87€

5,54€

8,17€

3,81€

2,46€

58,37€

2,18€

4,84€

6,17€

6,17€

6,17€

47,19€

33,64€