Tik internetu
d1070
Nauja prekė
Elektrinis jungiklis, kuris perjungiamas komplekte esančiu raktu. Padės apsaugoti Jūsų sistemos valdymą nuo pašaliečių. DĖMESIO! Saugumo lygis tik bazinis - gali tikti raktai nuo kitų tokių pat spynelių.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 43  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Maksimali valdoma srovė | 0.5A 250VAC, 1A 125VAC |
| Maksimali valdoma įtampa | 250V |
| Būsenos indikacija | Ne |
| Kontaktų kiekis | 2 |
| Matmenys | d12 x 24 mm |
| Maksimali srovė | 1A |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | KS-02-101 |
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

0,99€

1,19€

0,35€

0,70€

0,85€

2,00€

2,00€

2,00€

2,00€

2,00€

9,32€

9,32€

9,32€

9,32€

5,99€

4,36€

1,82€

1,82€

4,36€

3,63€

4,36€

4,36€

4,36€

4,36€

4,36€

3,63€

3,63€

9,99€

5,52€

5,52€