Tik internetu
d0484
Nauja prekė
Judesio detektoriaus modulis. Naudojamas Arduino sistemose žmonių patekimui į 100 laipsnių ir iki 3m ilgio kūgio formos zoną aptikti.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 48  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Maitinimo įtampa | 4,5 - 20 V DC |
| Jungties žingsnis | 2,54mm |
| Jungties tipas | Male (vyr.) |
| Kontaktų kiekis | 3 |
| Matmenys | 40 x 11 x 11 mm |
| Naudojami mikrovaldiklio prievadai | 1 skaitmeninis I/O |
| Išėjimo įtampa | 0 ('0') - 3,3V ('1') |
| Impulso trukmė | 8s +-30% |
| Darbinis atstumas | iki 100 laipsnių kampu iki 3m |
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.