d1508
Nauja prekė
Tiristorinis reguliatorius skirtas riboti energijos tiekimą į kintamos srovės apkrovas iki 5000W (jei aprova indukcinė - mažiau).
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 21  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Kanalų skaičius | 1 |
| Nominali darbinė įtampa | 230 V AC |
| Matmenys | 70 x 85 x 40 mm + rankenėlė |
| Maksimali srovė | 23 A |
| Maksimali įtampa | 240 V |
| Išėjimo įtampa | 0 - 240 V (efektinis atitikmuo) |
| Galia | Aktyvinė apkrova: 2200W (trumpalaikė: 5000W) |
| Išėjimo tipas | Tiristorinis |
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

21,78€

10,16€