d1513
Nauja prekė
Tiristorinis reguliatorius skirtas riboti energijos tiekimą į kintamos srovės apkrovas iki 10000W (jei aprova indukcinė - mažiau).
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 11  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Kanalų skaičius | 1 |
| Nominali darbinė įtampa | 230 V AC |
| Matmenys | 130 x 60 x 45 mm + rankenėlė |
| Maksimali srovė | 25 A (trumpalaikė: 45A) |
| Maksimali įtampa | 240 V |
| Išėjimo įtampa | 10 - 240 V (efektinis atitikmuo) |
| Galia | Aktyvinė apkrova: max 10000W |
| Išėjimo tipas | Tiristorinis |
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

12,34€

10,16€