Tik internetu
d1587
Nauja prekė
Ant DIN bėgelio montuojama dviejų laidų porų sujungimo kaladėlė. Laidai lengvai įstatomi/ištraukiami įstačius atsuktuvą į fiksavimo lizdą. Jungiasi su panašiomis rinklėmis į bloką, kuris užbaigiamas dangteliu. Galima naudoti laužomų trumpiklių eilutes, kad sujungti pasirinktas bloko rinkles tarpusavyje. DĖMESIO! Paveikslėliuose g.b. pavaizduotas ne vienas prekės vnt.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 509  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Jungties žingsnis | 5 mm |
| Jungties tipas | spring-cage |
| Kontaktų kiekis | 2 x 2 |
| Matmenys | 68 x 46 x 5.2 mm |
| Maksimali srovė | 24 A |
| Maksimali įtampa | 500 V |
| Laido skersmuo | 0,2 - 2,5 mm2 (monolitinis laidas 0,2 - 4 mm2) |
| Spalvos | Pilka |
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

6,81€

44,17€

2,64€

5,99€

5,99€

5,99€

5,99€

4,69€

26,56€

34,12€

18,21€

3,99€

4,69€

6,05€

8,46€

5,38€

8,47€

6,66€

7,36€

5,38€

2,38€

1,57€

2,96€

6,59€

3,12€

16,99€

1,63€

2,78€

0,12€

0,54€