Tik internetu
d1571p
Nauja prekė
Ant DIN bėgelio montuojama dviejų laidų sujungimo kaladėlė. Laidai lengvai įstatomi/ištraukiami paspaudus fiksavimo mygtuką. Jungiasi į bendrą bloką su panašiomis rinklėmis ir blokas užbaigiamas dangteliu. Galima naudoti laužomų trumpiklių eilutes, kad sujungti pasirinktas bloko rinkles tarpusavyje. DĖMESIO! Paveikslėliuose g. b. pavaizduotas ne 1 prekės vnt. PE gnybtai skiriasi ne tik spalva.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 201  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Jungties žingsnis | 5 mm |
| Jungties tipas | push-in |
| Kontaktų kiekis | 2 |
| Matmenys | 48,5 x 35,5 x 5 mm |
| Maksimali srovė | 31 A |
| Maksimali įtampa | 800 V |
| Laido skersmuo | 0,2 - 2,5 mm2 (monolitinis laidas 0,2 - 4 mm2) |
| Spalvos | PE (Geltonai žalia) |
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

6,81€

44,17€

2,64€

5,99€

5,99€

5,99€

5,99€

4,69€

26,56€

34,12€

18,21€

3,99€

4,69€

6,05€

8,46€

5,38€

8,47€

6,66€

7,36€

5,38€

2,38€

1,57€

2,96€

6,59€

3,12€

16,99€

1,63€

2,78€

0,12€

0,54€