Tik internetu
d0319
Nauja prekė
Elektromagnetas su spyruokle. Kai apvija aktyvi - šerdis pasislenka kiaurai per elektromagneto kiaurymę. Kai apvija neaktyvi - spyruoklė grąžina šerdį atgal.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 25  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Nominali darbinė įtampa | 12V |
| Laidų kiekis | 2 |
| Matmenys | 20 x 16,5 x 13 mm (šerdies eiga ~10mm) |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | TAU-0520T |
| Darbinis atstumas | 10 mm |
| Galia | 6,7W (4N) |
| Naudojama srovė | 500 mA |
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

14,62€

15,97€

15,97€

15,97€

10,41€

10,89€

3,09€

14,62€

41,66€

42,81€

20,52€

41,66€

1,00€

0,91€

0,97€

0,96€

4,84€

43,66€

4,84€

14,62€

14,62€

42,35€

26,50€

14,01€

11,98€

22,99€

64,13€

41,87€

43,56€

55,68€