Tik internetu
d0311b
Nauja prekė
Elektromagnetas su spyruokle. Kai apvija aktyvi - šerdis pasislenka kiaurai per elektromagneto kiaurymę. Kai apvija neaktyvi - spyruoklė grąžina šerdį atgal. 24V maitinimo įtampa gali būti per didelė, jei magnetas bus naudojamas karštoje aplinkoje ir/ar ilgomis aktyvumo trukmėmis.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 92  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Nominali darbinė įtampa | 12V |
| Maksimali maitinimo įtampa | 24V |
| Jungties žingsnis | 2mm |
| Jungties tipas | JST-PH |
| Laidų kiekis | 2 |
| Matmenys | 18 x 18 x 21 mm (šerdies eiga 3,5mm) |
| Darbinis atstumas | 3,5 mm |
| Galia | 1,6W -6,6W |
| Naudojama srovė | 138-275 mA |
3,5mm Stroke Push Pull Type Mini Solenoid Electromagnet
Voltage: DC12V
Current: 138 mA
Voltage: DC18V
Current: 208 mA
Voltage: DC24V
Current: 275 mA
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

14,62€

14,62€

15,97€

15,97€

15,97€

10,41€

10,89€

3,09€

14,62€

41,66€

42,81€

20,52€

41,66€

1,00€

0,91€

0,97€

0,96€

4,84€

43,66€

14,62€

14,62€

42,35€

26,50€

14,01€

11,98€

22,99€

64,13€

41,87€

43,56€

55,68€