Tik internetu
d0566
Nauja prekė
SRA-12VDC-CL Elektromagnetinė relė gali būti panaudota jei Arduino ar kitokiu mikrovaldikliu norite valdyti didelės srovės arba aukštos įtampos įtaisą.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 428  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Kanalų skaičius | 1 |
| Maksimali valdoma srovė | 20A |
| Maksimali valdoma įtampa | 125VAC; 14VDC |
| Nominali darbinė įtampa | 12V |
| Maksimali maitinimo įtampa | 12V (DC) |
| Jungties žingsnis | 2,54mm |
| Jungties tipas | Male (vyr.) |
| Kontaktų kiekis | 5 įlituojami |
| Matmenys | 16 x 12 x 14 mm |
| Naudojami mikrovaldiklio prievadai | 1 skaitmeninis I/O |
| Varža | 240 om |
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

5,78€

11,95€

8,71€

19,60€

5,69€

9,68€

9,80€

9,80€

36,76€

24,18€

48,00€

23,63€

22,20€

22,20€

3,09€

0,70€

9,98€

7,26€

13,92€

11,95€

19,36€

3,51€

18,15€

25,33€

17,71€

6,29€

4,96€

27,23€

12,10€

14,52€