Tik internetu
d0276
Nauja prekė
SRD-12VDC-SL-C Elektromagnetinė relė gali būti panaudota jei Arduino ar kitokiu mikrovaldikliu norite valdyti didelės srovės arba aukštos įtampos įtaisą.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 207  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Kanalų skaičius | 1 |
| Maksimali valdoma srovė | 10A kanalui |
| Maksimali valdoma įtampa | AC250V; DC30V |
| Nominali darbinė įtampa | 12V |
| Maksimali maitinimo įtampa | 12V (DC) |
| Jungties žingsnis | 2,54mm |
| Jungties tipas | Male (vyr.) |
| Kontaktų kiekis | 5 įlituojami |
| Matmenys | 19 x 16 x 15 mm |
| Naudojami mikrovaldiklio prievadai | 1 skaitmeninis I/O |
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

12,67€

17,74€

17,74€

17,74€

19,36€

4,36€

13,31€

4,57€

5,23€

5,23€

2,23€

9,40€

8,49€

5,45€

5,45€

5,45€

7,87€

7,87€

7,87€

7,87€

7,87€

7,87€

8,47€

8,47€

8,47€

58,08€

58,08€

15,13€

15,73€

15,73€