Tik internetu
d1270
Nauja prekė
Patogu, kai reikia aptikti kai Jūsų įėjimo signalas viršija nustatytą (reguliuojamą) įtampą.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 7  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Kanalų skaičius | 1 |
| Būsenos indikacija | Taip. LED |
| Optinis atskyrimas | Ne |
| Maitinimo įtampa | 2-30V |
| Jungties žingsnis | 2,54mm |
| Jungties tipas | Male (vyr.) |
| Kontaktų kiekis | 8 |
| Matmenys | 39 x 18 x 26 mm |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | LM393 |
| Išėjimo tipas | loginis |
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

4,27€

2,78€

6,90€

18,21€

6,17€

6,17€

22,02€

20,36€

3,73€

6,87€

6,17€

2,99€

4,36€

12,40€

3,50€

6,41€

29,40€

24,20€

12,89€

12,67€

17,74€

17,74€

17,74€

26,62€

39,93€

8,77€

18,15€

58,37€

18,15€

8,49€