Tik internetu
d1223
Nauja prekė
Patogu, kai reikia, jog relė suveiktų, kai Jūsų įėjimo signalas viršija nustatytą (reguliuojamą) įtampą. Taip pat reguliuojama histerezė - suveikimo ir atjungimo įtampų skirtumas, leidžiantis užtikrinti, jog relė nepradės įsijunginėti/išsijunginėti per dažnai.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 10  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Kanalų skaičius | 1 |
| Maksimali valdoma srovė | 10A kanalui |
| Maksimali valdoma įtampa | AC250V; DC30V |
| Būsenos indikacija | Taip. LED |
| Optinis atskyrimas | Ne |
| Nominali darbinė įtampa | 5V |
| Maitinimo įtampa | 5V |
| Maksimali maitinimo įtampa | 5,5V |
| Jungties žingsnis | 2,54mm |
| Jungties tipas | Male (vyr.) |
| Kontaktų kiekis | 6 + 3 priveržiami |
| Matmenys | 64 x 22 x 20 mm |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | LM2903 |
| Išėjimo tipas | relinis |
| Matavimo ribos | nuo 0 V iki Vcc - 1 V |
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

4,27€

2,78€

6,90€

18,21€

6,17€

6,17€

22,02€

20,36€

3,73€

6,87€

6,17€

2,99€

4,36€

12,40€

3,50€

6,41€

29,40€

24,20€

12,67€

17,74€

17,74€

17,74€

26,62€

39,93€

8,77€

4,36€

18,15€

58,37€

18,15€

8,49€