Tik internetu
d0346
Nauja prekė
GPS modulis jūsų Arduino sistemai
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 10  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Maitinimo įtampa | 3-5V (DC) |
| Dažnis | 5Hz |
| Jungties žingsnis | 2,54mm |
| Jungties tipas | Male (vyr.) |
| Kontaktų kiekis | 4 |
| Komunikacijų sąsajos | Nuosekli sąsaja |
| Naudojami mikrovaldiklio prievadai | 2vnt. UART (TX, RX) |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | NEO-7M-0-000 |
| Naudojama srovė | 35 mA |
SPECIFIKACIJA:
| Receiver type: | 56 channels, GPS L1(1575.42Mhz) C/A code, SBAS:WAAS/EGNOS/MSAS |
| Horizontal position accuracy: | 2.5mCEP (SBAS:2.0mCEP) |
| Navigation update rate: | 5 Hz maximum (1HZ default) |
| Capture time: | Cool start: 27s (fastest);Hot start: 1s |
| Tracking & Navigation sensitivity: | |
| Communication protocol: | NMEA(default)/UBX Binary |
| Serial baud rate: | 9600 |
| Operating temperature: | |
| Operating voltage: | 2.7V~5.0V(power supply input via VCC) |
| Operating current: | 35mA |
| TXD/RXD impedance: | 510Ohms |
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

45,98€

18,27€

39,93€

11,98€

9,92€

16,94€

20,57€

20,57€

6,98€

7,80€

23,60€

48,28€