Tik internetu
d0951
Nauja prekė
GPS modulis jūsų Arduino sistemai. Turi ir SMA jungtį išorinei antenai ir integruotą GPS signalo anteną. Galite tiesiai jungti prie Arduino arba naudoti integruotą USB-TTL keitiklį ir jungti per USB sąsają.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 19  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Nominali darbinė įtampa | 3,3V |
| Maitinimo įtampa | 3,3V arba 5V |
| Dažnis | 5Hz |
| Jungties žingsnis | 2,54mm |
| Jungties tipas | Male (vyr.) |
| Kontaktų kiekis | 5 |
| Matmenys | 25 x 40 x 13 mm be jungčių |
| Komunikacijų sąsajos | Nuosekli sąsaja |
| Naudojami mikrovaldiklio prievadai | 2vnt. UART (TX, RX) |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | NEO-6M-0-001 |
| Jautrumas | -162 dBm |
SPECIFIKACIJA:
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

45,98€

18,27€

23,23€

39,93€

11,98€

9,92€

20,57€

20,57€

6,98€

7,80€

23,60€

48,28€