Tik internetu
d0347
Nauja prekė
GPS modulis jūsų Arduino sistemai. Komplekte yra ir 5pin jungties korpusas.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 0  
Šiuo metu prekės neturime
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Maitinimo įtampa | 2,7-3,6 V (DC) |
| Dažnis | iki 18 Hz |
| Kontaktų kiekis | 6 |
| Komunikacijų sąsajos | UART, USB, SPI, DDC(I2C) |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | NEO-M8N, HMC5883L |
| Jautrumas | -167 dBm |
| Naudojama srovė | 5,3 - 21 mA |
SPECIFIKACIJA:
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

45,98€

18,27€

23,23€

11,98€

9,92€

16,94€

20,57€

20,57€

6,98€

7,80€

23,60€

48,28€