Tik internetu
d0226
Nauja prekė
Aukštinantis impulsinis maitinimo šaltinis su UC3843. Išėjimo įtampa reguliuojama. Tinka nešiojamų kompiuterių maitinimui nuo 12V akumuliatorių. Efektyvumas iki 94%.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 17  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Būsenos indikacija | Taip. LED |
| Maitinimo įtampa | 10-32 V |
| Kontaktų kiekis | 4 |
| Matmenys | 65 x 23 x 57 mm |
| Maksimali srovė | 6A |
| Išėjimo įtampa | 12-35V |
| Budėjimo režimu naudojama srovė | 25mA |
| Galia | 150W |
Input Method: IN + input is level, IN-input negative
Output: OUT + output is level, OUT-output negative
Wiring: solderless terminal
Input voltage :10-32V
Output voltage: (a) continuously adjustable (12-35V) Our default shipment voltage 19V
Fixed output (12-35V between the arbitrary choice), when buying, please tell treasurer.
Output Current: 6A (MAX)
Input Current: 10A (MAX) (Please enhance heat dissipation over 10A,)
Output power: natural cooling 100W (MAX), with fan: 150W (MAX)
Conversion efficiency: 94% (Input 16V Output 19V 2.5A when measured) (for reference only)
Operating temperature: Industrial grade (-40 ℃ to +85 ℃) (ambient temperature exceeds 40 degrees, lower power use, or add fan)
Full load temperature rise: 45 ℃
No-load current: Typical 25mA
Short circuit protection: None (Please enter install overcurrent protection device)
Input Reverse Polarity Protection: None, the input diode in series
Dimension: 65x 57 x 23 mm
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

2,03€

4,20€

14,25€

2,42€

2,30€

5,93€

2,41€

14,57€

5,14€

1,09€

3,84€

2,42€

1,57€

5,66€

18,88€

8,17€

14,25€

2,18€

19,48€

44,31€

6,72€

4,48€

6,64€

2,42€

11,29€