Tik internetu
d6624
Nauja prekė
Aukštinantis impulsinis maitinimo šaltinis MT3608. Išėjimo įtampa reguliuojama. Efektyvumas iki 93%. Tinka Arduino projektams
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 99  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Būsenos indikacija | Ne |
| Maitinimo įtampa | 2-24 V |
| Kontaktų kiekis | 4 |
| Matmenys | 30 x 17 x 14 mm |
| Maksimali srovė | 2A |
| USB | Tik maitinimui |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | MT3608 |
| Išėjimo įtampa | 2-28V |
| Galia | 10W |
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

2,03€

4,20€

5,87€

14,25€

2,42€

2,30€

5,93€

2,41€

14,57€

5,14€

1,09€

3,84€

2,42€

1,57€

5,66€

18,88€

8,17€

14,25€

2,18€

19,48€

44,31€

6,72€

4,48€

6,64€

11,29€